Dnes je sobota, 29.január 2022, meniny má: Gašpar
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Víkend plný pohody

júl 29, 2010 - 15:02
V našom letnom módnom špeciáli vám predstavujeme úspešné ženy z ankety Slovenka roka v celkom inej polohe. Predvedú vám inšpiratívnu módu na leto. V tomto čísle je modelkou Katarína Brychtová, ktorá na obrazovkách STV moderuje úspešnú reláciu Pošta pre teba a môžete ju počuť aj vo vysielaní Jemných melódií. Navyše svoj hlas prepožičiava pri dabovaní slávnym hviezdam. Iste jej preto padne vhod relaxačný víkend plný ničnerobenia a pohody. Inšpirujte sa teda módnymi kreáciami na deň i večer, s ktorými rozhodne očaríte tak ako ona.
Foto: 

Nechajte sa inšpirovať letným módnym špeciálom nafoteným moderátorkou Katarínou Brychtovou. Letnú kolekciu nájdete v GALÉRIÍ. Módny špeciál o tvorení módnej rubriky si nenechajte újsť aj vo vizuálnej podobe, každú nedeľu o 18.00 hod. v relácií EXTRA na STV 1.

Začiatkom júla 11.7. sa v letnej kolekcii predviedla moderátorka Jarka Lajčáková Hargašová. O týždeň neskôr, 18.7.  ďalšia moderátorka Katarína Brychtová. Ak si chcete pozrieť archív relácie EXTRA, kliknite sem.

Autor: ANDREA ORSAVOVÁ
Foto: Tony Štefunko
Vizáž: Patrícia Galbičková
www.luisaspagnoli.sk

- - Inzercia - -