Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

S nominantkami Slovenka roka 2021 tento rok len virtuálne

máj 27, 2021 - 10:52
Aktuálna pandemická situácia ovplyvnila aj projekt Slovenka roka 2021. Každoročné stretnutie nominovaných dám sa tentoraz uskutočnilo len prostredníctvom ich fotografií a video pozdravov v prekrásnom prostredí hotela Thermal Palace v Piešťanoch.
Foto: 
Ramon Leško

Stretnutie manažéra hotela Thermia Palace Piešťany a autorky projektu Slovenka roka Márie Rehákovej sa za prísnych pandemických opatrení nieslo v znamení predstavenia dvadsiatich deviatich výnimočných žien, ktoré komisia vybrala na ocenenie Slovenka roka 2021. Keďže aktuálna situácia nedovolila, aby dámy prišli osobne, Mária Reháková ich predstavila prostredníctvom fotografií a nominantky sa prihovorili formou videopozdravov.

1_054_4.jpg

Foto: 
Ramon Leško

„Tento rok je špecifický – ovplyvnený pandémiou – no aj napriek tomu som rada, že anketa Slovenka roka pokračuje a spoločne sa stretneme na finálovom galavečere v nádherných priestoroch historickej budovy Slovenského národného divadla,“ povedala Mária Reháková. Zároveň zdôraznila, že prepojenie ankety s hotelom Thermia Palace má symboliku aj v tom, že vznikol pred viac ako sto rokmi a bol miestom, ktoré „žilo“ kultúrou a umením, rovnako ako Slovenské národné divadlo, ktoré svoju storočnicu oslávilo vlani.

„Som veľmi rád, že sme sa mohli tento rok stať partnerom projektu, ktorý zviditeľňuje výnimočné ženy. Verím, že budú môcť už čoskoro navštíviť náš hotel, ktorý ponúka široké spektrum služieb a zároveň aj procedúr, aby si oddýchli a načerpali silu, takú potrebnú pre ich prácu,“ dodal manažér hotela Thermal Palace Peter Katz.

Hlasujte aj vy

Videopozdravy a profily nominovaných dám na ocenenie Slovenka roka 2021 nájdete na www.slovenkaroka.skwww.zenskyweb.sk spolu s informáciami, ako hlasovať a zapojiť sa tak do žrebovania o hodnotný zájazd. Kto získa prestížne ocenenie Slovenka roka 2021 sa dozvieme 27. augusta 2021 v priamom televíznom prenose na Jednotke.

- - Inzercia - -