Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zasadnutie komisie Slovenky roka 2021

november 27, 2020 - 22:35
Rok sa s rokom stretol a my sa opäť vraciame k jednej z najvýznamnejších akcií, a to práve k Slovenke roka. Tento záslužný projekt sa teší obľube, nie len zo strany nominantov či organizátorov, ale aj všetkých tých, ktorí si vážia osobnosti budujúce lepšie zajtrajšky.
Foto: 
Ramon Leško

Zasadnutím odbornej nominačnej komisie sme otvorili a zároveň vrele privítali nový ročník prestížneho projektu. Anketa Slovenky roka 2021 odprezentuje dámy v 9 kategóriách. Konkrétne sú to kategórie: 
1. Biznis a Manažment
2. Umenie a Kultúra
3. Médiá a Komunikácia
4. Veda a Výskum
5. Podpora mladých talentov
6. Vzdelávanie
7. Šport
8. Charita 
9. Zdravotníctvo

slovenka_roka1.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Je nesmierne dôležité neustále si pripomínať dôvod, pre ktorý má týždenník Slovenka možnosť usporadúvať toto obdivuhodné podujatie už niekoľko rokov po sebe. Hlavnou myšlienkou je totiž prezentovať dámy, ktoré sa výrazne pričinili o rozvoj našej krajiny. Ich prínos nespočíva iba v pochvale, či ocenení, ale slúži ako motivácia pre nás všetkých. Najmä pre nasledujúce generácie, ktoré jedného dňa prevezmú žezlo a budúcnosť Slovenska ostane v ich rukách.  

Od finálneho rozhodnutia o víťazoch ankety v osobitných kategóriách nás delia ešte dve zasadnutia nominačnej komisie. Po uzavretí jednotlivých nominácii nasleduje tlačová konferencia a anketa Slovenky roka 2021 vrcholí slávnostným gala večerom, ktorý sa uskutoční dňa 30. mája 2021 v historickej budove divadla. 

- - Inzercia - -