Dnes je piatok, 28.január 2022, meniny má: Alfonz
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

VIP Club Slovenka 2020 v novom šate

november 19, 2020 - 23:49
Tohtoročný VIP Club Slovenky sa od predchádzajúcich ročníkov odlišuje formou vysielania. Nakoľko dokážeme nájsť vo všetkom zlom aj niečo dobré, naše aktuálne podmienky sme zobrali ako výzvu a tým pádom vám VIP Club prinášame prostredníctvom online platformy.
Foto: 
starproduction

Ide o úžasný projekt, ktorý sa zameriava hlavne na ženskú silu a jednotu. Ženy dlho bojovali s tým, aby sa línia medzi nami a mužmi dostala na rovnakú úroveň. Predstavili sme si mnohé inšpiratívne osobnosti, ktoré nám porozprávali o svojej práci a zároveň toto stretnutie maximálne spríjemnili.

VIP Club Slovenka 2020 v novom šate

Prvé slovo v našej „obývačke“ nám venovala generálna riaditeľka vydavateľstva STAR production, pani Mária Reháková. Mali sme možnosť vypočuť si zaujímavý príbeh o histórii týždenníka Slovenka a o tom, ako sa jeho osud vyvíjal počas celých 72 rokov od jeho založenia. Zároveň nám svojimi slovami dodala nádej. Akákoľvek situácia sa môže zdať nemožná na realizáciu, no my sa nesmieme vzdávať. Musíme v prvom rade držať spolu. Ženská sila je prinajmenšom obdivuhodná a podľa jej slov by sa nami mali mnohí muži inšpirovať.

vip_club_010.jpg

Foto: 
starproduction

Miesto prvej hostky patrilo Tatiane Nátnej, prezidentke TOP centra podnikateliek Slovenska. Cieľom TOP centra je odovzdávanie skúseností a zbavovanie strachu žien pred podnikaním. Snažia sa ich motivovať a pomáhať im v začiatkoch. Na otázku, čo pripravujú budúci rok, keďže budú oslavovať 20. výročie, odpovedala, že sa hádam stretnú nie len slovenské podnikateľky, ale stretnutie naberie medzinárodný charakter.  

vip_club_017.jpg

Foto: 
starproduction

Druhá hostka so sebou prináša skvelé správy v rámci starostlivosti o pleť. Hovoríme o Margaréte Saktorovej, ktorá je manažérkou značky Beauté Pacifique Slovensko. Predstavila nám dermakozmetiku až z Dánska. Jej zaujímavosť tkvie najmä v zložení jednotlivých produktov. Pani Saktorová poskytla odpovede na rôzne otázky a popísala spôsob, akým sa táto značka prezentuje.

vip_club_023.jpg

Foto: 
starproduction

Tretiu v poradí sme privítali Radovanu Svýbovú, finalistku projektu Nové tváre módnej scény Bratislavských módnych dní roku 2019, ktorá svoju pozíciu značne obhájila na módnej prehliadke v Prahe. Konkrétne pri príležitosti jubilea Milana Rastislava Štefánika. Netradičná tvorba je postavená na pletení a štrikovaní. Všetky modely sú vytvorené ručne. Šikovná návrhárka sa s nami podelila napríklad o to, koľko času jej zaberie jeden model, v koľkých rokoch vôbec začala so štrikovaním alebo či sú jej kúsky vyslovene iba pre ženy.

vip_club_031.jpg

Foto: 
starproduction

Ako štvrtá sa nám do kresla posadila Lucia Adamcová, riaditeľka úseku poistenia osôb Kooperativa poisťovňa Vienna Insurance Group. Keďže máme momentálne celkom komplikované obdobie, porozprávali sme sa o životnom poistení, jeho podmienkach, výhodách a výnimkách, na ktoré sa poistenie nevzťahuje. Pani riaditeľka zároveň podotkla, že klientom poskytujú poradenstvo už aj diaľkovo a na záver dodala, že sa snažia vo všetkom zlepšovať, aby mohli byť pre svojich klientov čo najväčšou oporou.

vip_club_040.jpg

Foto: 
starproduction

Posledným ženským hosťom bola Zora Ochodnická, osobná trénerka a poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu. Táto energiou nabitá žena svoje naladenie preniesla na všetkých v štúdiu. Sama tvrdí, že energiu čerpá z ľudí naokolo a o to viac ju mrzí celá pandemická situácia. Najväčšie zadosťučinenie jej prináša pohľad na spokojné klientky, ktoré však teraz vidieť nemôže, a preto sa sústreďuje na svoje online tréningy, ktoré majú vysokú návštevnosť.

vip_club_047.jpg

Foto: 
starproduction

Keďže bol dnes medzinárodný deň mužov, naším úplne záverečným hosťom bol rozhlasový redaktor a moderátor Roman Bomboš. Tento človek je súčasne dôležitým partnerom vydavateľstva STAR production. Podieľal sa na tvorbe dokumentárneho filmu ku Dňu kroja ale aj k pripravovanému dokumentárnemu filmu na počesť Andreja Sládkoviča. Okrem toho spolupracoval aj na projekte Slovenka roka. V rozhovore nám prezradil napríklad ako vníma samého seba, jeho najvýraznejšie rozhovory atď. Na záver nám poskytol peknú spomienku zo svojho detstva.

vip_club_068.jpg

Foto: 
starproduction

Dnešné vysielanie VIP Clubu si môžete kedykoľvek pozrieť na našom webe a na Facebookových stránkach Ženský web a Slovenka.

Generálnym partnerom podujatia bola značka Volvo a partnerom poisťovňa Kooperativa, a.s. Vienna Insurance Group. 

- - Inzercia - -