Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ktorá hviezda z kultovej seriálovej partičky to dotiahla najďalej?

február 07, 2019 - 12:00
Niet pochýb, že celý svet si ju pamätá najmä ako bezproblémovú Andreu Zuckermanovú z úspešného seriálu Beverly Hills 902 10. Oslovila celé generácie a hviezdy šoubiznisu stoja kvôli fotografii s ňou vo fronte.
Foto: 
Shutterstock

O svojej popularite sa Gabrielle Carteris (58) mohla presvedčiť aj koncom januára na prestížnom podujatí The 25th Annual Screen Actors Guild Awards, kde s prehľadom zatienila i najväčšie celebrity súčasnosti. O fotografie s ňou prejavili záujem Lady Gaga, Ricky Martin, Mike Mayers, Bradley Cooper či Alec Baldwin spolu s manželkou. A niet divu.

Gabrielle patrí v Hollywoode k veľmi rešpektovaným ženám. Od roku 2016 je šéfkou organizácie SAG-AFTRA, ktorá združuje umelcov a chráni ich záujmy. Rovnako má na starosť už zmienené udeľovanie cien Screen Actors Guild Award (SAGA), ktoré je v Amerike, čo sa prestíže týka, na totožnej úrovni ako slávne Oscary. Darí sa jej tiež v súkromnom živote. Od roku 1992 je vydatá za burzového makléra Charlesa Isaacsa, s ktorým vychovali dve úspešné dcéry. 

V bielom nohavicovom kostýme a po boku manžela niekdajšia seriálová ikona žiarila na všetky strany a pozornosť médií si očividne užívala. Pozrite, ako jej to pristalo.

SAG Awards 2019: Gabrielle Carteris Talks Possible 90210 Reboot! (Exclusive)

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -