Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Verejné stretnutie s občanmi

január 26, 2019 - 10:16
Starostka mestskej časti Bratislava – Staré Mesto Zuzana Aufrichtová pozvala Staromešťanov na prvé verejné stretnutie v ôsmom volebnom období, ktoré sa uskutoční v pondelok 28. januára 2019 od 17:00 do 18:30 v Staromestskej sále na Vajanského nábreží č 3.
Foto: 
Ivan Medveď

Témou stretnutia je rekonštrukcia Blumentálskej ulice. Na stretnutie sú okrem obyvateľov pozvaní poslanci 7. volebného obvodu Tomáš Dentico, Martin GajdošPetra Hitková,Mgr. Juraj Mikulášekbudú na ňom zastúpené všetky dotknuté oddelenia – investičné, životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku a dopravy.

Cieľom stretnutia je informovanosť o súčasnom stave a návrhoch riešenia ďalšej realizácie projektu cyklocesty na Blumentálskej. „Viacerí z Vás sa obrátili na mňa alebo Úrad Starého Mesta s námietkami, ba až rozhorčením z toho, ako prebiehala príprava a realizácia projektu cyklocesty na Blumentálskej. Budem veľmi rada, pokiaľ sa stretnutia zúčastníte, aby sme spoločne našli riešenie a vyriešili vzniknutú situáciu“, povedala starostka Zuzana Aufrichtová.

- - Inzercia - -