Dnes je streda, 16.október 2019, meniny má: Vladimíra
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Odhoďte čiapku a neskrývajte svoje vlasy!

marec 31, 2011 - 11:22
Dlhá a neodbytná zima dala zabrať nielen našej pleti, ale aj vlasom. Vysušené končeky, skrepovatenie a s tým súvisiaca neupraviteľnosť koruny vašej krásy vás iste hnevá. Skoncujte s neposlušnými vlasmi a ukážte ich v plnej kráse!
Máte poškodené, zvlnené, málo objemné alebo pórovité vlasy? Dali ste im v zime do tela? Farbenie, žehlenie, fénovanie či chemické zásahy zanechali na prvý pohľad nezmazateľné stopy. Pod zimnou čiapkou sa neupravené a zničené vlasy dajú skryť veľmi ľahko, no keď ju s prvými slnečnými lúčmi odložíte, ste vystavené neúprosnej pravde. Je najvyšší čas dopriať vašim vlasom ozdravenie!

Kúry, balzamy? Keratín!

Vlasy, koža či nechty obsahujú pre ich stavbu a zdravie nesmierne dôležitý proteín nazývaný keratín. Narušenie, ku ktorému dochádza s pribúdajúcim vekom, alebo lámavosť sú spôsobené jeho ubúdajúcim množstvom. A preto by sme mali keratín vlasom prinavrátiť! Lenže ako na to? Ešte pred časom by ste si povedali jednoducho, nijako. Kúry, ktoré by boli založené na aplikácii prírodného keratínu skutočne efektívnou formou, neexistovali. Jediným riešením boli špeciálne šampóny a balzamy. No ak chceme, aby sa vlas skutočne spamätal, jedinou možnosťou je aplikácia prírodného keratínu do vlasového stvolu. Iba tak sa korienky zacelia, ozdravia a vlasom sa vráti hebkosť, lesk a sila. Po krásnych, zdravých vlasoch s viditeľným leskom túžia stovky žien. Na prvý pohľad nedosiahnuteľné, najmä ak nechcete každé ráno „žeraviť“ žehličku na vlasy.

Jarná kúra Brazil Keratin Go Straight
1.    Prvým krokom je umytie špeciálnym čistiacim šampónom
2.    Nasleduje aplikácia takzvaných tekutých vlasov, teda masky Brazil Keratin za studena po jednotlivých prameňoch
3.    Presušenie a prežehlenie profesionálnou nanotitánovou žehličkou s teplotným rozsahom až 230 stupňov, pri ktorom dochádza k zataveniu keratínových molekúl do vnútra vlasov
- fotky pred a po

Kúra na báze keratínového a kolagénového komplexu vám umožní dosiahnuť hladké vlasy bez potreby každodenného žehlenia na dobu dvoch až štyroch mesiacov. A aby ste mali záruku, že nejde len o trik, ktorý rýchlo pominie, všetky centrá museli prejsť procesom certifikácie. Ak chcete celý proces doviesť až do úspešného konca, nechajte si končeky zastrihnúť špeciálnymi nožničkami, ktoré zabezpečia uchovanie vlhkosti a elasticity vlasov a zabezpečia ich proti ďalšiemu štiepeniu.
- fotka po zastrihnutí nožničkami

BK ošetrenie na domáce použitie
Keratínová maska Coco pôsobí regeneračne a spevňuje všetky typy vlasov bez ohľadu na fakt, že vyrastený vlas je už „dostatočne nevyživovaný“ a všeobecne ho nie je možné nijak vyživiť. Hydratačný šampón Coco s aloe vera veľmi jemne prečistí do hĺbky a zregeneruje vďaka obsahu keratínového hydrolyzátu s vysokým obsahom sírnych aminokyselín a extraktu aloe vera, ktoré majú za následok chemické obnovenie spojivových mostíkov vo vlasoch. Prípravok vďaka kyslému pH vyhladí porézne miesta vlasu a odstráni šupinky. A nezabudnite na hydratačný kondicionér, ktorý celú kúru zavŕši.

Šampón a kondicionér pre výživu a ochranu, Australian Bodycare
Šampón pre unavené vlasy s provitamínom B5, vitamínom E a najkvalitnejším Tea Tree olejom je vhodný na denné hĺbkové čistenie a výživu normálnych či suchých vlasov oslabených vetrom, dažďom, slnkom či inými klimatickými zmenami. Podporuje prekrvenie vlasových korienkov a príjem živín, optimalizuje stav vlasovej pokožky, zabezpečuje jej ochranu, upokojuje a posilňuje vlasy po chemickej úprave. Kondicionér v podobe emulzie regeneruje vlasy, preniká hlboko do vlasov, obnovuje ich pružnosť, zdravý rast a lesk. Navyše, chráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia a mestského ovzdušia. Prípravok nezaťažuje vlasy a uľahčuje tvorbu účesu.

Neobio šampón mlieko a med pre poškodené vlasy, Bior
Prípravok zvláčňuje krehké vlasy, vracia im stratenú rovnováhu a lesk. Voňavý šampón obsahuje výťažky z granátového jablka, mliečne proteíny a agátový med, ktoré majú silné regeneračné vlastnosti aj pre silne poškodené a namáhané vlasy.

Regeneračný kondicionér s konope, i+m Naturkosmetik
Nezmývateľný kondicionér bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o poškodené, riedke a suché vlasy. Za studena lisovaný konopný olej obsahuje komplex nenasýtených mastných kyselín, ktoré stimulujú vlasovú štruktúru po celej ich dĺžke. Vitamíny E, prírodné pšeničné proteíny a extrakt žihľavy pomáhajú regenerácii pokožky hlavy a vlasov, dodávajú jej prirodzenú pružnosť, pevnosť a lesk. Vhodný pre vypadávajúce vlasy.

Intenzívna vlasová kúra Giardino di Roma, Doliva

Intenzívna vlasová kúra s obsahom za studena lisovaného olivového oleja, výťažkov bazalky a rumančeka ošetruje suché, vypadávajúce a lámavé vlasy. Prípravok obsahuje aj extrakty z chmeľu, rebríčka, sibírskeho ženšena a nechtíka lekárskeho, ureu či kyselinu mliečnu. Kúru vmasírujte do umytých, uterákom vysušených vlasov, nechajte minútu pôsobiť a nakoniec dôkladne opláchnite teplou vodou.

MÁRIA GYURÁNOVÁ
Foto: Complete Care

- - Inzercia - -