Dnes je štvrtok, 05.december 2019, meniny má: Oto
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Novinky v anti-ageing starostlivosti

júl 07, 2014 - 09:25
Jedinečná rada medicínskej kozmetiky TEOXANE Cosmeceuticals

Švajčiarske laboratóriá TEOXANE, ktoré sú jedným zo svetových lídrov vo výrobe kozmetických materiálov na báze kyseliny hyalurónovej používaných v estetickej medicíne, vyvinuli vo svojom výskumnom centre, zameranom na omladenie pleti, jedinečnú kozmetický rad TEOXANE Cosmeceuticals. Produkty z tohto radu účinne bojujú proti známkam starnutia a sú špeciálne určené na dokonalú hydratáciu a spevnenie pokožky, obnovu buniek a reštrukturalizáciu tkaniva. Sú vhodné aj na prípravu pokožky pred estetickými ošetreniami a predlžujú účinky injekčných výplňových materiálov. „Základom kozmetického radu TEOXANE Cosmeceuticals je kombinácia troch účinných zložiek, tzv. účinný komplex, ktorý Teoxane Laboratories vyvinuli na základe desaťročného výskumu a ktorý podlieha medzinárodnému patentu,“ vysvetľuje dermatovenerologička Adriana Tomeková z dermatologicko-laserovej kliniky TOMAR v Bratislave.

Účinný komplex, ktorý obsahuje rad TEOXANE:
Rezilientná kyselina hyalurónová RHA™, ktorá po nanesení na pokožku vytvára jemnú ochrannú vrstvu so špecifickými účinkami. Vyhladzuje, vypĺňa a spevňuje pokožku, rovnako podporuje postupné uvoľňovanie aktívnych zložiek pre cielený anti-ageingový účinok.
Dermo-reštrukturalizačný komplex CDR v podobe účinných antioxidantov chrániacich pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré ju poškodzujú na bunkovej úrovni. Sem patrí napríklad slnečné žiarenie, cigaretový dym či znečistenie ovzdušia. Komplex obsahuje aj aminokyseliny, vitamín B6 a minerály nevyhnutné pre správny metabolizmus kože a regeneráciu buniek.
NovHyal Biotech-G - unikátna zložka, získaná biotechnológiou, ktorá aktivuje tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke, čím ju vypĺňa a umožňuje jej regeneráciu. Podporuje taktiež výmenu látok medzi vrstvami kože, ktorá sa vekom spomaľuje a tým spôsobuje tvorbu vrások.
Kozmetický rad obsahuje viaceré výrobky od čistiacej pleťovej vody, regeneračného pleťového séra, krému proti vráskam na spevnenie pokožky, obnovujúceho nočného krému, po balzam na upokojenie pokožky, krém RADIANT NIGHT PEEL či očný krém.WELLNESS KYSLÍK alebo kyslíková kúra na celkové ošetrenie pleti s okamžitým liftingovým efektom
Podstatou tohto ošetrenia je aplikácia vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými sérami priamo na pokožku pomocou vzduchovej pištole. Vekom sa znižuje schopnosť našej pokožky absorbovať kyslík priamo z atmosféry, následkom čoho sa znižuje aj prirodzená hydratácia pokožky. Vzduchová pištoľ je schopná zvýšiť hladinu kyslíka v pokožke, čím stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, výsledkom čoho sa výrazne redukujú jemné vrásky,“ hovorí Adriana Tomeková.  

Výsledky kyslíkovej kúry:
• obnovená, vyhladená pleť
• stimuluje produkciu kolagénu a elastínu
• redukuje jemné vrásky
• regeneruje a detoxikuje pokožku

Typy ošetrení a sér:                                        
• proti pigmentovým škvrnám
• pre citlivú a dehydrovanú pleť
• proti starnutiu Anti-age
• ošetrenie regulujúce mastnotu pleti
 
Katarína Kližanová Rýsová
Foto: Andrej Kližan, Thinkstock

- - Inzercia - -