Dnes je sobota, 30.máj 2020, meniny má: Ferdinand
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najluxusnejší Range Rover všetkých čias

júl 06, 2014 - 10:09
Automobilka Land Rover predstavila vozidlo, ktoré definuje triedu luxusných vozidiel SUV. Zoznámte sa s najluxusnejším modelom Range Rover Long v exkluzívnej výbave Autobiography Black.

Nový Range Rover Autobiography Black predstavuje vrchol atraktívnosti, ktorá najluxusnejšiemu SUV na svete dodáva ešte vyššiu úroveň kultivovanosti a elegancie. Interiér je starostlivo vypracovaný a na mieru prispôsobený tak, aby spĺňal potreby zákazníkov. Vďaka dômyselnému dizajnu nového modelu Range Rover sa zväčšil priestor na nohy pre cestujúcich na zadných sedadlách o 186 mm a rozsah sklápania sedadiel na 17 stupňov.Dlhý rázvor zvyšuje príťažlivosť vozidla pre zákazníkov
Zväčšenie priestoru na nohy o 186 mm pre cestujúcich na zadných sedadlách sa podarilo dosiahnuť predĺžením karosérie pred zadnými kolesami. Samostatné sedadlá je možné nastaviť v rozsahu 17 stupňov, teda o celých osem stupňov viac ako v modeli so štandardným rázvorom. Ponúka tiež väčší úložný priestor, čo prispieva k ďalšiemu zvýšeniu pohodlia. Modely Range Rover s dlhým rázvorom sú označené charakteristickým písmenom „L“ (long = dlhý).Nová úroveň výnimočnosti
Nový Range Rover vo výbave Autobiography Black navrhla a vyrobila špecializovaná divízia Jaguar Land Rover ETO (Engineered To Order). Zmeny, ktorými prešiel exteriér modelu Autobiography Black, dodávajú vozidlu výrazný charakter. Dizajn prednej masky chladiča a bočných výduchov sa vyznačuje jedinečnou povrchovou úpravou, ktorú dopĺňa ľahko rozpoznateľný znak z čiernej glazúry a chrómu. Exkluzívnosť tohto vozidla ešte zvyšujú charakteristické zadné svetlá.
Edícia Range Rover Autobiography Black prináša unikátny dizajn poťahu sedadiel s exkluzívnym balíkom Executive Class, ktorý ponúka vrchol luxusu pre cestujúcich na zadných sedadlách. Jeho súčasťou sú dve samostatné plne nastaviteľné sedadlá a predĺžená variabilná stredová konzola. K exkluzívnejším dizajnovým prvkom patrí kožou potiahnutá odkladacia polica za zadnými sedadlami, dolné časti stĺpikov A, B a C a výplň dverí s čalúnením z perforovanej kože.
 

- - Inzercia - -