Dnes je streda, 16.október 2019, meniny má: Vladimíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mužom sa najviac páčia čierne podprsenky

október 13, 2014 - 15:36
Chlapom záleží na tom, aby ich partnerky nosili pohodlnú bielizeň, nevyznajú sa však v jej číslovaní. Až 95 percent mužov sa pozerá ženám do výstrihu. Vyplýva to z výsledkov prieskumu, ktorý realizovali na Slovensku počas septembra na vzorke 328 respondentov vo veku 19 - 50 rokov.
Za najsexi farbu podprsenky považuje viac ako polovica opýtaných čiernu. Ďalšími obľúbenými farbami spodnej bielizne sú červená a biela. Neobvyklé a výrazné farby sa páčia len každému desiatemu mužovi. Za najmenej príťažlivé považujú podprsenky telovej farby alebo so vzorom.
 
 
 
Tri štvrtiny opýtaných si myslia, že dobre zvolená bielizeň pre ženu dokáže urobiť veľmi veľa. Rovnaký počet tvrdí, že je dôležité, akú ich partnerka nosí podprsenku, no iba tretina sa podľa vlastných slov vyzná v číslovaní. Iba 30 percent sa už odvážilo svojej priateľke či manželke podprsenku kúpiť, pričom takmer polovici sa stalo, že partnerke nakoniec nebola dobrá. Štyridsaťsedem percent chlapov má o veľkostiach podprseniek len hmlistú predstavu a zvyšok je vraj úplne bezradný. 
 
Za najdôležitejšie kritérium pri výbere bielizne označili muži pohodlnosť pri nosení. Ak by si chlapi kupovali podprsenku pre seba, chceli by, aby opticky tvarovala pekný dekolt. Kvalitný materiál s dlhou životnosťou skončil na treťom mieste tesne pred sexi dizajnom bielizne. 
 
Zdroj a foto: Sita

- - Inzercia - -