Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Opäť vo forme! Britney Spears provokuje fanúšikov dokonalou postavou

august 19, 2018 - 23:11
V marci 2015 sa Britney po sérii škandálov objavila na obálke časopisu Billboard v životnej forme. A tú si drží dodnes.

Vráťme sa ale na samý začiatok. Prelomovým rokom v živote Britney Spears bol 1998, keď podpísala zmluvu s hudobným vydavateľstvom Jive Records a vydala singel Baby One More Time. Úspech sa dostavil ihneď, nepoškvrneným imidžom a chytľavou novinkou zaujala masy hudobných nadšencov po celom svete. V roku 2000 získala dokonca ocenenie Grammy v kategórii Nováčik roka, čo aj s odstupom času vníma ako jeden z najsilnejších kariérnych momentov. Jej povesť, ako i pracovné úspechy, sa za ten čas niekoľkokrát otriasli v základoch. Koniec koncov excesy s drogami, nadváhou, milencami či oholenou hlavou sú v prípade Britney Spears dobre známymi kauzami.

britney_spears_so_synmi.jpg

Foto: 
Instagram

Speváčka má však neuveriteľnú schopnosť otriasť sa a v momente, keď jej všetci predpovedajú koniec v brandži, s noblesou vstane a zažiari ako nikdy. Podľa ľudí, ktorí s Britney mali tú česť pracovať, je totiž neuveriteľne ambiciózna, disciplinovaná a pri dosahovaní vytýčených cieľov nemieni poľaviť.

To sa samozrejme týka aj jej prístupu k cvičeniu a zdravému životnému štýlu ako takému. Speváčka netají, že k bezchybným krivkám si dopomáha pravidelným kardio cvičením a stravou, ktorá sa vyznačuje minimálnym príjmom sacharidov. No aby jej metabolizmus nezlenivel, nedá dopustiť ani na tzv. odmeňovací deň. Vtedy si v rozumnej miere vychutná všetko, na čo má chuť. Dvojnásobná mamička je tak žiarivým príkladom, že aj roky konzumácie fast foodov, dva pôrody a vek dávno po tridsiatke nie sú na ceste za vysnívanou figúrou žiadnou prekážkou.

britney_spears_postava.jpg

Foto: 
Instagram

britney.jpg

Foto: 
Facebook

britney_telo.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -