Dnes je streda, 20.február 2019, meniny má: Lívia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Veľkolepé otvorenie hotela Royal Palace v Turčianskych Tepliciach

máj 20, 2018 - 13:01
Miesto, ktoré kedysi navštevovali kráľovské rodiny, slávnostne otvorili práve v deň kráľovskej svadby. Päťhviezdičkový luxusný hotel Royal Palace zrekonštruovaný v štýle art deco slávnostne uviedla do života herečka Emília Vášáryová, ktorá je turčianskou rodáčkou.

Slávnostné otvorenie nového luxusného hotela sa nieslo v štýle 30-tych rokov, hostia si mohli okrem skvelého programu vychutnať špeciality šéfkuchára a nechýbala ani slávnostná torta.

O skvelú zábavu sa postarali nielen tanečné skupiny CreDance a UniDance, ale i spevák Robo Opatovský a skupina Backwards. Hostia si zároveň užili aj svetelnú šou Argolla. Večerom hostí sprevádzal Štefan Skrúcaný.

Ako vo svojom príhovore povedela generálna riaditeľka a členka predstavenstva Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice Dipl. Ing. Zuzana Ďurinová, je rada, že sa jej spoločne s tímom zamstnancov podarilo dať tomuto miestu podobu, v akej ho vidia hostia v tento večer. Zrekonštruovaný hotel Royal Palace je zariadený v štýle art deco a predstavuje jedno z najluxusnejších ubytovacích zariadení na Slovensku. Súčasťou hotela sú aj nové priestory Royal Bath,  ktorého súčasťou je aj Zlatý kúpeľ s vlastným liečivým prameňom – perla medzi termálnymi prameňmi Turčianskych Teplíc.

O slávnostné prestrihnutie pásky sa postarali “tri sudičky”, pani Emília Vášáryová, pani generálna riaditeľka Zuzana Ďurinová a pani prof. MUDr. Iveta Šimková.

- - Inzercia - -