Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je sobota, 28.marec 2020, meniny má: Soňa
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Súťaž/ukončené/: Po akých prsiach túžia Slovenky?

október 02, 2016 - 14:36
O krajších prsiach nemusíte len snívať. U nás sú dostupnejšie ako kdekoľvek v zahraničí. Na priečkach najvyšších európskych cien začínajú ceny skrášlenia dekoltu na amerických klinikách. Tam platia dámy za vylepšenia niekoľko násobne viac ako Slovenky. Pričom u nás sa základná cena augmentácie pohybuje od 2500 eur.

Až dvoj či trojnásobok našich cien stoja porovnateľné implantáty v susednom Rakúsku a napríklad v Turecku stojí operácia implantátov rovnakej značky až okolo 9000 eur. Napriek tomu majú ženy v Turecku o tento spôsob skrášlenia veľký záujem a medzi Európankami sú v počte vylepšení dekoltov spolu s Ruskami na špici. Na priečkach najvyšších európskych cien začínajú ceny skrášlenia dekoltu na amerických klinikách. Tam platia dámy za vylepšenia niekoľko násobne viac ako Slovenky. Pričom u nás sa základná cena augmentácie pohybuje od 2500 eur.

Cena vylepšenia ženského dekoltu je závislá od toho, či ide o kozmetické vylepšenie alebo rozsiahlu rekonštrukciu prsníkov po chorobe.  Okrem toho ju ovplyvňuje aj operatívna metóda použitá pri zásahu a samozrejme výber implantátov. Slovenským špecifikom je, že tie najkvalitnejšie implantáty na našom trhu sú dostupné za neodlíšiteľnú cenu od tých najmenej kvalitných. „Slovensko je malý trh a ak chceme, aby sa naše ženy dostali aj k najkvalitnejším implantátom, aké sú u nás v ponuke, musíme im ich ponúkať za dostupné ceny. Preto je napríklad najvyššia trieda implantátov - značka Mentor na rovnakej a na niektorých klinikách dokonca aj na nižšej cenovej úrovni, akú má konkurencia,“ hovorí Ing. Soňa Černayová zo spoločnosti PULImedical, zastupujúcej značku Mentor na slovenskom trhu.

Podľa čoho si vyberajú Slovenky

Slovenky sa o výbere implantátu rozhodujú najmä na základe odporúčania doktora. „Keby ste sa opýtali väčšiny z nich, po akých prsiach túžia, odpovedali by: „Po pekných a pevných trojkách.“ Avšak nie každá žena môže mať trojky. O tom rozhoduje najmä východiskový stav jej dekoltu.“ Navyše aj medzi tými trojkami je množstvo rozdielov. „Niektoré chcú mať plný dekolt, vtedy majú záujem o okrúhle implantáty a iné zase túžia po prirodzene vyzerajúcom poprsí. Vtedy majú záujem o anatomické - slzičkové implantáty,“ hovorí Soňa Černayová. O tom, ktoré sú pre konkrétnu ženu najvhodnejšie, rozhoduje najmä doktor a tie dámy, ktoré majú možnosť rozhodovať sa medzi oboma typmi implantátov, niekedy zvažujú cenu.

jpgs_8.jpg

Foto: 

Ako rozoznať kvalitu

Kvalitné implantáty podliehajú dlhoročným medicínskym výskumom. „V súčasnosti prebieha deväť klinických štúdií, do ktorých sme zapojení a niektoré z nich prebiehajú aj viac ako desať rokov.“ Dôležitou informáciou, ktorá tiež dokazuje kvalitu implantátu je priebeh výrobného procesu implantátov a či spĺňajú podmienky FDA. „Certifikát Úradu pre kontrolu potravín a liečiv v USA (FDA) je najvyšší certifikát kvality a spoločnosť Mentor ním garantuje najvyššiu kvalitu svojich výrobkov. Informácie FDA sú verejne dostupné na internete a mali by zaujímať každú ženu, ktorá chce byť krásna a najmä spokojná. Ďalšou dôležitou informáciou, ktorá potvrdzuje kvalitu implantátov, je ponúknutá garancia . „Ak dostane pacientka doživotnú záruku, znamená to, že v prípade prasknutia alebo opotrebovania výrobnou vadou jej vymenia implantát za implantát, to je dôkaz, že spoločnosť za svoju kvalitu naozaj zodpovedá.“

jpgs_10.jpg

Foto: 

3.jpg

Foto: 

Naše tri víťazky:
Zdenka Slahučková, Dubnica nad Váhom
Petra Vidličková, Bučany
Anna Krajčová, Bratislava

získavajú zdravotnú podprsenku spoločnosti MENTOR®, ktorá ponúka najkvalitnejšie americké implantáty na slovenskom trhu a pre svoje produkty vlastní Certifikát Úradu pre kontrolu potravín a liečiv v USA (FDA). Toto osvedčenie FDA je v oblasti testovania pomysleným vrcholom v bezpečnosti implantátov. Výrobcovia implantátov s týmto certifikátom uskutočňujú dlhodobé nezávislé štúdie, v ktorých sú mnoho rokov sledované tisíce pacientok s implantátmi. Vďaka tomu predstavujú výplne spoločnosti MENTOR® najpreverenejšiu a najbezpečnejšiu voľbu.

- - Inzercia - -